New items
Nie odpisuj
Nie patrz
Twoja wewnętrzna moc : jak żyć dobrze w niespokojnych czasach
Teczka
Świąteczny nieznajomy
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
E-booki - przyjdź do Biblioteki i odbierz darmowy kod dostępu

post blue (1).png

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków, które można czytać na smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:
1. Odwiedź Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec znajdującą się na ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego 6A lub napisz do nas na adres bp@bibliotekagrodziec.pl (jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem koniecznie zapisz się do naszej placówki). Bibliotekarz wyda unikatowy kod z miesięcznym okresem ważności.

  1. Wejdź na stronę www.legimi.pl i wpisz otrzymany kod.

  2. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło (na podany adres przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć)

  3. Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.

  4. Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z wybranych przez Ciebie e-booków przez miesiąc.

Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 63 tyś e- booków!
Pamiętaj liczba kodów ograniczona!

Więcej informacji dostępnych na naszej stronie w zakładce - LEGIMI

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany przez pracownika biblioteki. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny należy zgłosić się do naszej placówki.

Ebooki można wypożyczać przez miesiąc licząc od dnia, w którym aktywowano kod. Po upływie tego okresu należy udać się do biblioteki po nowy kod.

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

logotypy_BN-MKiDN-NPRC.jpg

Zdjęcie z ukochaną książką ! - Walentynkowa propozycja

2.jpg

„Randka w ciemno z książką”
to akcja zachęcająca do zakochania się w czytaniu bo książka to wspaniały kompan na długie wieczory, bezsenne noce, wypady urlopowe i wspólny odpoczynek
a także nasza walentynkowa propozycja.

Co zrobić aby wziąć w niej udział?

Przyjdź do Biblioteki przy ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego w Grodźcu i wypożycz książkę ładnie opakowaną, ale z ukrytym autorem i tytułem oraz zrób sobie zdjęcie z ukochaną ksiażką na naszej ściance Walentynkowej.

Zaczynamy od 10 lutego 2021 r.

Serdecznie zapraszamy do zabawy i "Randki w ciemno z książką".